Ważne informacje

Od 8 kwietnia planowana jest ogólnopolska akcja strajkowa. W przeprowadzonym referendum 100 % nauczycieli poparło akcję strajkową.

Jako dyrektor Przedszkola 131 muszę się liczyć z tym, że wszyscy nauczyciele i ok 80 % pracowników administracji i obsługi podejmie decyzję o nieprzystąpieniu do pracy w dniu 08.04.2019 r.

W związku z tym, jeżeli będzie ogłoszony ogólnopolski strajk proszę o zatrzymanie dzieci w domu. Jeżeli okaże się, że wszyscy nauczyciele i pracownicy obsługi przystąpią do strajku, nie będę miała możliwości zapewnienia dzieciom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu w przedszkolu. Równoznaczne jest to z zamknięciem przedszkola na okres strajku.

Informuję również, że rodzice mają prawo do zasiłku opiekuńczego z tytułu nieobecności w pracy z powodu zamknięcia przedszkola.

Proszę o wyrozumiałość

Edyta Szomko – dyrektor Przedszkola 131

Od 1 września 2017 opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu zostają zniesoine. Opłacamy tylko żywienie i Rade Rodziców – jako oplata dobrowolna.

RADA RODZICÓW

Rodzice,

Mamy dobre Drodzy Rodzice,

Mamy dobre wieści! Rada Rodziców przedszkola posiada wreszcie swoje konto
bankowe.

Prosimy o dokładne opisywanie przelewów: IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, NAZWA GRUPY, OKRES KTÓREGO DOTYCZY WPŁATA. To dla nas bardzo ważne, bez tych informacji będzie się nam ciężko połapać.

Rodzice, którzy wolą dokonywać wpłat gotówką proszeni są o skontaktowanie się ze skarbnikiem swojej grupy. Wpłaty, których dokonali Państwo do tej pory gotówką zostaną przekazane nam przez skarbników grup i przelane na konto.

Przypominamy, że z funduszu Rady Rodziców opłacamy teatrzyki, koncerty, remonty w przedszkolu i kupujemy zabawki do ogrodu.

Bardzo prosimy o regularne wpłaty na konto o numerze:

86 1320 1104 3309 5811 2000 0001

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub pomysły, którymi chcielibyście się z nami podzielić, napiszcie do nas na:  radarodzicow131@gmail.com

ul. Sierpecka 9a
E-mail:  p131@edu.um.warszawa.pl                przedszkole.nr.131@neostrada.pl