Ważne informacje

W związku z zawieszeniem akcji strajkowej informujemy, że z dniem 29.04.2019 wznawiamy pracę przedszkola.

Proszę również o informację do nauczycielek czy będą Państwo korzystać z naszej opieki w dniu 2 maja 2019 r.

Pozdrawiam serdecznie Edyta Szomko

Od 1 września 2017 opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu zostają zniesoine. Opłacamy tylko żywienie i Rade Rodziców – jako oplata dobrowolna.

RADA RODZICÓW

Rodzice,

Mamy dobre Drodzy Rodzice,

Mamy dobre wieści! Rada Rodziców przedszkola posiada wreszcie swoje konto
bankowe.

Prosimy o dokładne opisywanie przelewów: IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, NAZWA GRUPY, OKRES KTÓREGO DOTYCZY WPŁATA. To dla nas bardzo ważne, bez tych informacji będzie się nam ciężko połapać.

Rodzice, którzy wolą dokonywać wpłat gotówką proszeni są o skontaktowanie się ze skarbnikiem swojej grupy. Wpłaty, których dokonali Państwo do tej pory gotówką zostaną przekazane nam przez skarbników grup i przelane na konto.

Przypominamy, że z funduszu Rady Rodziców opłacamy teatrzyki, koncerty, remonty w przedszkolu i kupujemy zabawki do ogrodu.

Bardzo prosimy o regularne wpłaty na konto o numerze:

86 1320 1104 3309 5811 2000 0001

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub pomysły, którymi chcielibyście się z nami podzielić, napiszcie do nas na:  radarodzicow131@gmail.com

ul. Sierpecka 9a
E-mail:  p131@edu.um.warszawa.pl                przedszkole.nr.131@neostrada.pl