Kalendarz

Marzec 2020
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
24 lutego 2020

Cały dzień: JADŁOSPIS

Cały dzień: JADŁOSPIS

09:00: Gimnastyka ogólnorozowjowa

09:00: Gimnastyka ogólnorozowjowa

12:00: Rytmika 1

12:00: Rytmika 1
25 lutego 2020

Cały dzień: JADŁOSPIS

Cały dzień: JADŁOSPIS

09:00: Język angielski

09:00: Język angielski

16:30: Dzień otwarty w Grupie IV

16:30: Dzień otwarty w Grupie IV

16:30: Dzień otwarty w Grupie V

16:30: Dzień otwarty w Grupie V
26 lutego 2020

Cały dzień: JADŁOSPIS

Cały dzień: JADŁOSPIS

09:30: Koncert edukacyjny Pana Pianinko

09:30: Koncert edukacyjny Pana Pianinko

12:00: Rytmika 2

12:00: Rytmika 2
27 lutego 2020

Cały dzień: JADŁOSPIS

Cały dzień: JADŁOSPIS

07:50: Dzieci z grupy III jadą na warsztaty

07:50: Dzieci z grupy III jadą na warsztaty

09:00: Język angielski 2

09:00: Język angielski 2

17:00: Dzień otwarty w grupie I

17:00: Dzień otwarty w grupie I
28 lutego 2020

Cały dzień: JADŁOSPIS

Cały dzień: JADŁOSPIS

12:00: Rytmika 3

12:00: Rytmika 3
29 lutego 2020 1 marca 2020
2 marca 2020

Cały dzień: JADŁOSPIS

Cały dzień: JADŁOSPIS

09:00: Gimnastyka ogólnorozowjowa

09:00: Gimnastyka ogólnorozowjowa

12:00: Rytmika 1

12:00: Rytmika 1
3 marca 2020

Cały dzień: JADŁOSPIS

Cały dzień: JADŁOSPIS

09:00: Język angielski

09:00: Język angielski
4 marca 2020

Cały dzień: JADŁOSPIS

Cały dzień: JADŁOSPIS

09:00: Doświadczenie przez eksperymentowanie dla wszystkich grup

09:00: Doświadczenie przez eksperymentowanie dla wszystkich grup

12:00: Rytmika 2

12:00: Rytmika 2
5 marca 2020

Cały dzień: JADŁOSPIS

Cały dzień: JADŁOSPIS

09:00: Język angielski 2

09:00: Język angielski 2
6 marca 2020

Cały dzień: JADŁOSPIS

Cały dzień: JADŁOSPIS

12:00: Rytmika 3

12:00: Rytmika 3
7 marca 2020 8 marca 2020
9 marca 2020

Cały dzień: JADŁOSPIS

Cały dzień: JADŁOSPIS

09:00: Gimnastyka ogólnorozowjowa

09:00: Gimnastyka ogólnorozowjowa

12:00: Rytmika 1

12:00: Rytmika 1
10 marca 2020

Cały dzień: JADŁOSPIS

Cały dzień: JADŁOSPIS

09:00: Język angielski

09:00: Język angielski
11 marca 2020

Cały dzień: JADŁOSPIS

Cały dzień: JADŁOSPIS

12:00: Rytmika 2

12:00: Rytmika 2
12 marca 2020

Cały dzień: JADŁOSPIS

Cały dzień: JADŁOSPIS

09:00: Język angielski 2

09:00: Język angielski 2
13 marca 2020

Cały dzień: JADŁOSPIS

Cały dzień: JADŁOSPIS

09:15: Teatrzyk w przedszkolu - "Leśne Licho"

09:15: Teatrzyk w przedszkolu - "Leśne Licho"

12:00: Rytmika 3

12:00: Rytmika 3
14 marca 2020 15 marca 2020
16 marca 2020

09:00: Gimnastyka ogólnorozowjowa

09:00: Gimnastyka ogólnorozowjowa

10:00: Dzieci z grupy IV idą na spacer do parku

10:00: Dzieci z grupy IV idą na spacer do parku

12:00: Rytmika 1

12:00: Rytmika 1
17 marca 2020

09:00: Język angielski

09:00: Język angielski
18 marca 2020

12:00: Rytmika 2

12:00: Rytmika 2
19 marca 2020

09:00: Język angielski 2

09:00: Język angielski 2
20 marca 2020

12:00: Rytmika 3

12:00: Rytmika 3
21 marca 2020 22 marca 2020
23 marca 2020

09:00: Gimnastyka ogólnorozowjowa

09:00: Gimnastyka ogólnorozowjowa

12:00: Rytmika 1

12:00: Rytmika 1
24 marca 2020

09:00: Język angielski

09:00: Język angielski
25 marca 2020

09:30: Dzieci z grupy V idą do Pizzerni Pepperoni

09:30: Dzieci z grupy V idą do Pizzerni Pepperoni

12:00: Rytmika 2

12:00: Rytmika 2

16:20: Dzień otwarty w grupie III

16:20: Dzień otwarty w grupie III

17:00: Dzień otwarty w grupie I

17:00: Dzień otwarty w grupie I
26 marca 2020

09:00: Język angielski 2

09:00: Język angielski 2

10:45: Dzieci z grupy III jadą do Muzeum Etnograficznego

10:45: Dzieci z grupy III jadą do Muzeum Etnograficznego
27 marca 2020

12:00: Rytmika 3

12:00: Rytmika 3
28 marca 2020 29 marca 2020
30 marca 2020

09:00: Gimnastyka ogólnorozowjowa

09:00: Gimnastyka ogólnorozowjowa

12:00: Rytmika 1

12:00: Rytmika 1
31 marca 2020

09:00: Język angielski

09:00: Język angielski

11:30: Koncert Pana Pianinko

11:30: Koncert Pana Pianinko

16:30: Dzień otwarty w grupie IV

16:30: Dzień otwarty w grupie IV

16:30: Dzień otwarty w grupie V

16:30: Dzień otwarty w grupie V

17:00: Dzień otwarty w grupie II

17:00: Dzień otwarty w grupie II
1 kwietnia 2020

12:00: Rytmika 2

12:00: Rytmika 2
2 kwietnia 2020

09:00: Język angielski 2

09:00: Język angielski 2
3 kwietnia 2020

12:00: Rytmika 3

12:00: Rytmika 3
4 kwietnia 2020 5 kwietnia 2020

ul. Sierpecka 9a
01-589 Warszawa
tel. 22 833 05 73
E-mail:  p131@edu.um.warszawa.pl                przedszkole.nr.131@neostrada.pl