Kategorie
- General
- Jadłospis
- Wydarzenie
- Zajęcia
- Wszystkie Kategorie
Events in marzec 2020
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Śniadanie:Makaron literki na mleku, pieczywo mieszane, masło, szynka , dżem ,ogórek , pomidor, sałata 1,7,11
II Śniadanie: Zupa: krem z zielonych warzyw z groszkiem ptysiowym, chrupki kukurydziane, jogurt naturalny z truskawkami i bananem. 3,7,9
Obiad:Kotlety drobiowe , ziemniak, buraki zasmażanej; marchewka do chrupania, bułka paluch z masłem, dżem, herbata malinowa. 1,3,7,11Gimnastyka ogólnorozowjowa–
Gimnastyka ogólnorozowjowa
prowadzi Mikołaj Borkowski
Rytmika 1–
Rytmika 1
prowadzi Monika Mirecka Chorąży
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Śniadanie:Zacierki na mleku, kajzerka, pieczywo razowe, masło, twarożek naturalny ze szczypiorkiem rzodkiewką , pomidor, cykoria.1,3,7,11
II Śniadanie: Zupa: wiejska z mięsem drobiowym, soczewicą czerwona i ziemniakami, nektarynki, wafle ryżowe.3,7,9
Obiad:Makaron z serem białym i jabłkiem suszonym, chleb razowy z masłem , szynka miodowa, ogórek, mięta.1,3,7,11Język angielski–
Język angielski
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Śniadanie:Kakao na mleku, pieczywo mieszane, masło, schab pieczony , ser żółty, pomidor, ogórek, sałata.1,7,11
II Śniadanie:Zupa :krupnik, jogurt z jagodami, biszkopty.3,7,9
Obiad:Polędwiczki z cebulą w sosie własnym, kluski śląskie , surówka z czerwonej kapusty; chałka z masłem, miód, rzodkiewka białka, kompot.1,3,7,9,11Doświadczenie przez eksperymentowanie dla wszystkich grup–
Doświadczenie przez eksperymentowanie dla wszystkich grup
Rytmika 2–
Rytmika 2
prowadzi Monika Mirecka
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Śniadanie: Płatki jaglane na mleku, pieczywo białe i orkiszowe, masło, ser żółty, szynka miodowa, ogórek kiszony, rzodkiewka, sałata.1, 7, 11
II Śniadanie:Zupa :rosół z makaronem, budyń, banan.3,7,9,11
Obiad:Kurczak z warzywami, ryż, mizeria ze śmietaną; bułka wrocławska z masłem szynkowa, cykoria, sok jabłkowy. 1,3,7,11Język angielski 2–
Język angielski 2
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Śniadanie:Kawa na mleku, bułka kukurydziana, chleb ciemny -staropolski, masło, jajko, ser żółty, ogórek kiszony, pomidor, sałata.1,3,7,11
II Śniadanie:Zupa: grochowa na kurczaku, chleb biały, jogurt naturalny, gruszka.3,7,9
Obiad:Ziemniaki, kotlety rybne z pieca , surówka z selera; chleb razowy z masłem, krakowska, papryka, kalarepa do chrupania, lemoniada. 1,3,4,9,7,11Rytmika 3–
Rytmika 3
prowadzi Monika Mirecka
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Śniadania:Kasza manna na mleku, pieczywo mieszane, masło, szynka gotowana, sałata, rzodkiewka. 1,7,11
Śniadania II: Zupa: z brokułu na kurczaku, wafle ryżowe, jabłko.1,7,9
Obiad:Pierogi z serem, śmietana, zapiekanki z bułki z szynką i serem, ketchup, kalarepa do chrupania, mięta. 1,3,7Gimnastyka ogólnorozowjowa–
Gimnastyka ogólnorozowjowa
prowadzi Mikołaj Borkowski
Rytmika 1–
Rytmika 1
prowadzi Monika Mirecka Chorąży
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Śniadanie:Kawa zbożowa na mleku, pieczywo mieszane, masło, ser biały, miód, pomidor, papryka. 1,3,7,11
II Śniadanie:Zupa: zupa szczawiowa z jajkiem, koktajl śmietanowo owocowy. 1,7,9
Obiad:Kotlet schabowy, ziemniaki, kapusta gotowana z pomidorami, maca pszenna, chrupki kukurydziane, dżem, jabłko, sok owocowy.1,3,7Język angielski–
Język angielski
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Śniadanie:Płatki jęczmienne na mleku, pieczywo mieszane, mało, jajko, szczypiorkiem, papryka, ogórek. 1,7,11
II Śniadanie:Zupa: jarzynowa, chrupki kukurydziane, owoc sezonowy. 1, 6, 9
Obiad:Zapiekanka makaronowa (makaron kolorowy, mięso z indyka, warzywa) , ciasto wypiek własny, marchewka do chrupania, herbata ziołowa. 1,3,7Rytmika 2–
Rytmika 2
prowadzi Monika Mirecka
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Śniadanie: Kakao na mleku, pieczywo mieszane, masło, twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką , pomidor, cykoria. 1,7, 11
II Śniadanie:Zupa: pomidorowa z makaronem, kefir, banan.1,3,7,9
Obiad:Pulpety wieprzowe w sosie pieczarkowym, kasza pęczak, mizeria, chałka, masło, dżem, marchew do chrupania, bawarka.1,3,7Język angielski 2–
Język angielski 2
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Śniadanie:Płatki ryżowe na mleku, pieczywo mieszane, masło, krakowska, papryka, rzodkiewka.1,7,11
II Śniadanie: Zupa: żurek z ziemniakami i jajkiem, chleb biały owoc sezonowy. 3,7,9
Obiad:Klopsy z ryby w sosie koperkowym, ziemniaki, surówka z białej kapusty, maca z miodem, biszkopty, herbata owocowa.1,3,4,7Teatrzyk w przedszkolu - "Leśne Licho"Teatrzyk w przedszkolu - "Leśne Licho"
Rytmika 3–
Rytmika 3
prowadzi Monika Mirecka
- Gimnastyka ogólnorozowjowa
–
Gimnastyka ogólnorozowjowa
prowadzi Mikołaj Borkowski
Dzieci z grupy IV idą na spacer do parkuDzieci z grupy IV idą na spacer do parku
Dzieci z grupy IV idą na spacer do parku "Szukamy oznak wiosny"
Rytmika 1–
Rytmika 1
prowadzi Monika Mirecka Chorąży
- Język angielski
–
Język angielski
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- Rytmika 2
–
Rytmika 2
prowadzi Monika Mirecka
- Język angielski 2
–
Język angielski 2
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- Rytmika 3
–
Rytmika 3
prowadzi Monika Mirecka
- Gimnastyka ogólnorozowjowa
–
Gimnastyka ogólnorozowjowa
prowadzi Mikołaj Borkowski
Rytmika 1–
Rytmika 1
prowadzi Monika Mirecka Chorąży
- Język angielski
–
Język angielski
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- Dzieci z grupy V idą do Pizzerni Pepperoni
Dzieci z grupy V idą do Pizzerni Pepperoni
Dzieci z grupy V idą do Pizzerni Pepperoni " na warsztaty wypieku pizzy
Rytmika 2–
Rytmika 2
prowadzi Monika Mirecka
Dzień otwarty w grupie III–
Dzień otwarty w grupie III
Dzień otwarty w grupie I–
Dzień otwarty w grupie I
- Język angielski 2
–
Język angielski 2
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
Dzieci z grupy III jadą do Muzeum EtnograficznegoDzieci z grupy III jadą do Muzeum Etnograficznego
Dzieci z grupy III jadą do Muzeum Etnograficznego na lekcję muzealną
- Rytmika 3
–
Rytmika 3
prowadzi Monika Mirecka
- Gimnastyka ogólnorozowjowa
–
Gimnastyka ogólnorozowjowa
prowadzi Mikołaj Borkowski
Rytmika 1–
Rytmika 1
prowadzi Monika Mirecka Chorąży
- Język angielski
–
Język angielski
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
Koncert Pana PianinkoKoncert Pana Pianinko
Dzień otwarty w grupie IV–
Dzień otwarty w grupie IV
Dzień otwarty w grupie V–
Dzień otwarty w grupie V
Dzień otwarty w grupie II–
Dzień otwarty w grupie II