Kategorie
- General
- Jadłospis
- Wydarzenie
- Zajęcia
- Wszystkie Kategorie
Events in styczeń 2020
- Rytmika 2
–
Rytmika 2
prowadzi Monika Mirecka
- Język angielski 2
–
Język angielski 2
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- Rytmika 3
–
Rytmika 3
prowadzi Monika Mirecka
- Gimnastyka ogólnorozowjowa
–
Gimnastyka ogólnorozowjowa
prowadzi Mikołaj Borkowski
Rytmika 1–
Rytmika 1
prowadzi Monika Mirecka Chorąży
- Doświadczanie przez eksperymentowanie dla wszystkich grup
–
Doświadczanie przez eksperymentowanie dla wszystkich grup
Język angielski–
Język angielski
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- Koncert edukacyjny w przedszkolu "Bal u Dzięcioła"
Koncert edukacyjny w przedszkolu "Bal u Dzięcioła"
Rytmika 2–
Rytmika 2
prowadzi Monika Mirecka
- Język angielski 2
–
Język angielski 2
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
W grupie IV odbędą się warsztaty poligraficzne pt. "Jak powstaje książka"W grupie IV odbędą się warsztaty poligraficzne pt. "Jak powstaje książka"
- Rytmika 3
–
Rytmika 3
prowadzi Monika Mirecka
- Gimnastyka ogólnorozowjowa
–
Gimnastyka ogólnorozowjowa
prowadzi Mikołaj Borkowski
Rytmika 1–
Rytmika 1
prowadzi Monika Mirecka Chorąży
- Język angielski
–
Język angielski
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- Dzieci z Grupy III idą do Kina Elektronik na przedstawienie "Kraina Bajek"
Dzieci z Grupy III idą do Kina Elektronik na przedstawienie "Kraina Bajek"
Rytmika 2–
Rytmika 2
prowadzi Monika Mirecka
- Język angielski 2
–
Język angielski 2
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- Rytmika 3
–
Rytmika 3
prowadzi Monika Mirecka
- Gimnastyka ogólnorozowjowa
–
Gimnastyka ogólnorozowjowa
prowadzi Mikołaj Borkowski
Rytmika 1–
Rytmika 1
prowadzi Monika Mirecka Chorąży
- Język angielski
–
Język angielski
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadkauroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka
grupa I - godz. 15.00
grupa II - godz. 15.30
grupa III - godz. 16.00 - Koncert edukacyjny "Pana Pianinko"
Koncert edukacyjny "Pana Pianinko"
Rytmika 2–
Rytmika 2
prowadzi Monika Mirecka
uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadkauroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka
grupa IV - godz. 15.00
grupa V - godz. 15.40 - Język angielski 2
–
Język angielski 2
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
Dzieci z Grupy IV i V jadą do Muzeum Azji i PacyfikuDzieci z Grupy IV i V jadą do Muzeum Azji i Pacyfiku
Dzieci z Grupy IV i V jadą do Muzeum Azji i Pacyfiku na lekcję muzealną pt. "Kropka po kropce jak Aborygeni"
- Rytmika 3
–
Rytmika 3
prowadzi Monika Mirecka
Zebranie dla Rodziców z Grupy IIZebranie dla Rodziców z Grupy II
- Gimnastyka ogólnorozowjowa
–
Gimnastyka ogólnorozowjowa
prowadzi Mikołaj Borkowski
Dzieci z Grupy III jadą na wycieczkę do Manufaktury CzekoladyDzieci z Grupy III jadą na wycieczkę do Manufaktury Czekolady
Rytmika 1–
Rytmika 1
prowadzi Monika Mirecka Chorąży
- Język angielski
–
Język angielski
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
Dzień otwarty w Grupie IV–
Dzień otwarty w Grupie IV
- Bal karnawałowy
Bal karnawałowy
Rytmika 2–
Rytmika 2
prowadzi Monika Mirecka
Zebranie dla Rodziców z Grupy IZebranie dla Rodziców z Grupy I
- Język angielski 2
–
Język angielski 2
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- Rytmika 3
–
Rytmika 3
prowadzi Monika Mirecka