Kategorie
- General
- Jadłospis
- Wydarzenie
- Zajęcia
- Wszystkie Kategorie
Events in luty 2020
- Gimnastyka ogólnorozowjowa
–
Gimnastyka ogólnorozowjowa
prowadzi Mikołaj Borkowski
Rytmika 1–
Rytmika 1
prowadzi Monika Mirecka Chorąży
- Doświadczenie przez eksperymentowanie dla wszystkich grup
–
Doświadczenie przez eksperymentowanie dla wszystkich grup
Język angielski–
Język angielski
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- Koncert muzyki klasycznej
Koncert muzyki klasycznej
Rytmika 2–
Rytmika 2
prowadzi Monika Mirecka
- Język angielski 2
–
Język angielski 2
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- Rytmika 3
–
Rytmika 3
prowadzi Monika Mirecka
- Gimnastyka ogólnorozowjowa
–
Gimnastyka ogólnorozowjowa
prowadzi Mikołaj Borkowski
Rytmika 1–
Rytmika 1
prowadzi Monika Mirecka Chorąży
- Język angielski
–
Język angielski
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
Dzień otwarty w Grupie III–
Dzień otwarty w Grupie III
- Rytmika 2
–
Rytmika 2
prowadzi Monika Mirecka
- Język angielski 2
–
Język angielski 2
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
Dzieci z Grupy III jadą do Teatru LalkaDzieci z Grupy III jadą do Teatru Lalka
Dzieci z Grupy III jadą do Teatru Lalka na przedstawienie "Śpiąca Królewna"- zwiedzanie kulis
- Rytmika 3
–
Rytmika 3
prowadzi Monika Mirecka
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Śniadanie:Granola na mleku ,pieczywo mieszane , masło, kiełbasa krakowska, miód , ogórek, sałata. 1,7,11
II Śniadanie:Zupa: barszcz biały z kiełbasą i ziemniakami, koktajl jogurtowo-wiśniowy.1,7,9
Obiad :Makaron z serem białym i musem jabłkowym, chleb razowy, szynka miodowa, pomidor, marchewka do chrupania, herbata z cytryną. 1,3,7Gimnastyka ogólnorozowjowa–
Gimnastyka ogólnorozowjowa
prowadzi Mikołaj Borkowski
Rytmika 1–
Rytmika 1
prowadzi Monika Mirecka Chorąży
- Język angielski
–
Język angielski
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- Rytmika 2
–
Rytmika 2
prowadzi Monika Mirecka
- Język angielski 2
–
Język angielski 2
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
Dzieci z grup: IV i V jadą do Teatru LalkaDzieci z grup: IV i V jadą do Teatru Lalka
Dzieci z grup: IV i V jadą do Teatru Lalka na przedstawienie "Piaskowy Wilk"
- Rytmika 3
–
Rytmika 3
prowadzi Monika Mirecka
- Gimnastyka ogólnorozowjowa
–
Gimnastyka ogólnorozowjowa
prowadzi Mikołaj Borkowski
Rytmika 1–
Rytmika 1
prowadzi Monika Mirecka Chorąży
- Język angielski
–
Język angielski
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
Dzień otwarty w Grupie IV–
Dzień otwarty w Grupie IV
Dzień otwarty w Grupie V–
Dzień otwarty w Grupie V
- Koncert edukacyjny Pana Pianinko
Koncert edukacyjny Pana Pianinko
Rytmika 2–
Rytmika 2
prowadzi Monika Mirecka
- Dzieci z grupy III jadą na warsztaty
Dzieci z grupy III jadą na warsztaty
Dzieci z grupy III jadą na warsztaty do piekarni/cukierni Grzybki
Język angielski 2–
Język angielski 2
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
Dzień otwarty w grupie I–
Dzień otwarty w grupie I
- Rytmika 3
–
Rytmika 3
prowadzi Monika Mirecka