Events in listopad 2023
- Język angielski 1
–
Język angielski 1
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Czwartek 2/11/2023
Płatki śniadaniowe na mleku , pieczywo mieszane , masło , pasta z jajka z awokado i słonecznika, wędlina, rzodkiewka, pomidor, sałata.
Zupa: grochowa z ziemniakami , maca, maślanka jagodowa.
Polędwiczki wieprzowe w sosie własnym marcheweczki mini, kasza pęczak; chleb ciemny z masłem ,dżem, papryka do chrupania, herbata zielona.
Alergeny 1, 3,7, 11 1,3,7,9 1, 3,7,11Grupa II idzie na wycieczkę do Straży PożarnejGrupa II idzie na wycieczkę do Straży Pożarnej
Śniadanie o godz. 8.00, wyjście o godz. 8.30
Grupy III i IV – zajęcia ze Strażą Miejską od godz. 9.30Grupy III i IV – zajęcia ze Strażą Miejską od godz. 9.30
Rytmika 2–
Rytmika 2
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Piątek 3/11/2023
Kakao na mleku ,pieczywo mieszane, masło, ser biały ze szczypiorkiem i rzodkiewką , wędlina, papryka, pomidor.
Zupa: szczawiowa z jajkiem, koktajl jogurtowy z truskawkami, chrupki kukurydziane.
Ryba smażona , ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego i pomidora; bułka z ziarnem z masłem, ser żółty, marchewka do chrupania, mięta.
Alergeny 1, 3,7, 11 1,3,7,9,11 1, 3,4,7,11Język angielski 2–
Język angielski 2
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Poniedziałek 6/11/2023
Płatki owsiane na mleku, pieczywo mieszane, masło, wędlina, jajko , ogórek, papryka sałata.
Zupa: pomidorowa z ryżem , jogurt naturalny , musli. jabłko.
Bitki wieprzowe z pieca sos chrzanowy, kasza gryczana, buraki; bułka wrocławska z masłem, miód, marchewka do chrupania, herbata.
Alergeny 1,7,11 1,7,9,11 1,3,7 - JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Wtorek 7/11/2023
Mleko, pieczywo mieszane, masło, wędlina ,ser żółty, papryka, pomidor, sałata.
Zupa: barszcz biały z jajkiem i kiełbasą, z ziemniakami , jogurt naturalny, mus owocowy.
Placki cukiniowo-ziemniaczane , surówka marchewka z jabłkiem: chleb razowy z masłem , wędlina, ogórek, sok warzywno owocowy .
Alergeny 1,3,7,11 3,7,9 1,3,7Labolek – doświadczenia przez eksperymentowanieLabolek – doświadczenia przez eksperymentowanie
Dla wszystkich grup
Rytmika 1–
Rytmika 1
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Środa 8/11/2023
Kasza manna na mleku, pieczywo mieszane, masło, pasta rybna z awokado i serem żółty, wędlina, pomidor, ogórek, sałata.
Zupa: rosół z makaronem, wafle kukurydziane, śliwki.
Pulpeciki drobiowe z warzywami, ryż, surówka z selera; ciasteczka serowe wypiek własny, marchewka do chrupania, mięta.
Alergeny 1,3,7,11 1,3,6,7,9 1, 3,7Język angielski 1–
Język angielski 1
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Czwartek 9/11/2023
Kakao na mleku ,bułka jaglana, masło, wędlina, ser żółty, rzodkiewka, papryka, sałata.
Zupa: kapuśniak z ziemniaki na kurczaku ,maślanka z bananem i jagodami .
Spaghetti w sosie pomidorowym z warzywami i mozzarellą, ogórek kiszony; chleb razowy z masłem, wędlina, pomidorki do chrupania, herbata zielona.
Alergeny 1, 5,7, 11 1,3,7,9 1, 3,7Przedszkolne obchody Święta NiepodległościCały dzień
Przedszkolne obchody Święta Niepodległości
Rytmika 2–
Rytmika 2
- Grupy I, II, III i IV idą zapalić znicz pod Pomnikiem Żołnierzy Żywiciela w pobliskim parku
Cały dzień
Grupy I, II, III i IV idą zapalić znicz pod Pomnikiem Żołnierzy Żywiciela w pobliskim parku
JADŁOSPISCały dzień
JADŁOSPIS
Piątek 10/11/2023
Granola na mleku ,pieczywo mieszane , masło, wędlina, serek biały kanapkowy, ogórek kiszony, pomidor, sałata.
Zupa: krem marchewkowy z groszkiem ptysiowym, koktajl jogurtowo-wiśniowy.
Ryba smażona w cieście naleśnikowym, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej i marchewki, chleb ciemny z masłem, wędlina, ogórek, kalarepa do chrupania, lemoniada.
Alergeny 1,7,11 1,7,9 1,3,4,7Język angielski 2–
Język angielski 2
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Poniedziałek 13/11/2023
Mleko, pieczywo mieszane, masło, ser biały ze szczypiorkiem i rzodkiewką ,wędlina, pomidor, papryka.
Zupa: barszcz czerwony z ziemniaka; maślana szarlotka z cynamonem. wafle podpłomyki.
Gulasz z indyka , pęczak, sałata z pomidorem ogródkiem i oliwą; chleb razowy z masłem ,ser żółty, ogórek , zielona herbata.
Alergeny 1,3,7,11 3,7,9 1,3,7 - JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Wtorek 14/11/2023
Kawa zbożowa na mleku ,pieczywo mieszane, masło ,wędlina, sałata, ogórek, miód.
Zupa: jarzynowa z ziemniakami , wafle naturalne, mus owocowy.
Kluski leniwe, surówka marchewka z jabłkiem; chleb żytni z masłem, wędlina, pomidor , kalarepa do chrupania, sok naturalny.Alergeny 1,3,7,11 3,7,9 1,3,7
Pan Pianinko – koncert muzycznyPan Pianinko – koncert muzyczny
Dla wszystkich grup
Rytmika 1–
Rytmika 1
Grupa I – Pasowanie na PrzedszkolakaGrupa I – Pasowanie na Przedszkolaka
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Środa 15/11/2023
Mleko, pieczywo mieszane, masło, jajko gotowane, parówki , ketchup, ogórek kiszony, sałata.
Zupa: krem z zielonego groszku z groszkiem ptysiowym , wafle ryżowe, jabłko.
Gołąbki kresowe w sosie pomidorowym, kasza gryczana , sałata ze śmietaną; ciasto wypiek własny, marchewka do chrupania, mięta.
Alergeny 1,3,7,11 1,3,7,9 1, 3, 7Język angielski 1–
Język angielski 1
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Czwartek 16/11/2023
Kakao na mleku ,bułka orkiszowa, masło wędlina, ser żółty, papryka, pomidor, rzodkiewka.
Zupa: ogórkowa na indyku, chrupki kukurydziane, gruszka.
Ryba smażona, ziemniaki ,surówka kapusty kiszonej; bułka wrocławska z masłem, powidła, ogórek do chrupania, herbata owocowa.
Alergeny 1, 3,5,7, 11; 1,3,7,9 ; 1,3,4,7Grupa III – Wizyta Seniorów–
Grupa III – Wizyta Seniorów
Rytmika 2–
Rytmika 2
- JADŁOSPIS
Cały dzień
JADŁOSPIS
Piątek 17/11/2023
Płatki jęczmienne na mleku ,pieczywo mieszane , masło, wędlina, pasta z rybą , ogórek, sałata, papryka.
Zupa: żurek z jajkiem i ziemniaki; wafle kukurydziane, śliwka .
Ryż zapiekany z jabłkiem i cynamonem, polewa śmietanowo -jogurtowa, marchewka ,chleb razowe z ziarnami z masłem , wędlina, rzodkiewka , kalarepa do chrupania, kompot.
Alergeny 1,7,11 1,3,7,9 1,3,7Język angielski 2–
Język angielski 2
- Rytmika 1
–
Rytmika 1
- Grupa III – Warsztaty plastyczne „Eko-torba”
Cały dzień
Grupa III – Warsztaty plastyczne „Eko-torba”
Język angielski 1–
Język angielski 1
Grupa IV idzie Szkoły Podstawowej 68 ul. Or – Ota–
Grupa IV idzie Szkoły Podstawowej 68 ul. Or – Ota
Grupa IV idzie Szkoły Podstawowej 68 ul. Or – Ota a przedstawienie pt. „Szewczyk Dratewka” przygotowane przez uczniów kl. III
- Rytmika 2
–
Rytmika 2
- Język angielski 2
–
Język angielski 2
- Rytmika 1
–
Rytmika 1
- Język angielski 1
–
Język angielski 1
- Rytmika 2
–
Rytmika 2