Events in kwiecień 2019
- II Śniadanie
Cały dzień
II Śniadanie
Zupa: ryżanka, jabłko
ObiadCały dzień
Obiad
Kasza gryczana z gulaszem wieprzowym, mizeria ze śmietaną
Pieczywo ciemne z masłem, ser żółty, pomidor, sok owocowyŚniadanieCały dzień
Śniadanie
Kakao na mleku, pieczywo mieszane, masło, polędwica sopocka, papryka, sałata
Gimnastyka ogólnorozowjowa–
Gimnastyka ogólnorozowjowa
prowadzi Mikołaj Borkowski
Rytmika 1–
Rytmika 1
prowadzi Monika Mirecka Chorąży
- II Śniadania
Cały dzień
II Śniadania
Zupa : pomidorowa z makaronem na kurczaku, sałatka owocowa
ObiadCały dzień
Obiad
Kotlet z ryby, ziemniaki, surówka colesław, wafle ryżowe z masłem i miodem, herbata ow
ŚniadanieCały dzień
Śniadanie
Płatki jęczmienne na mleku, pieczywo mieszane, jajko na twardo, sałata, szczypiorek, ogórek świeży
Język angielski–
Język angielski
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- II Śniadanie
Cały dzień
II Śniadanie
Zupa: ziemniaczana, kasza manna z jogurtem naturalnym i owocami, owoc sezonowy
ObiadCały dzień
Obiad
Spaghetti z mięsa drobiowego, sos pomidorowy, chałka z masłem, kisiel wiśniowy
ŚniadanieCały dzień
Śniadanie
Kawa na mleku, bułka z ziarnem dyni, ser biały z miodem, sałata, pomidor
Koncert "Podróż do Świata rytmu" - Pan Pianinko–
Koncert "Podróż do Świata rytmu" - Pan Pianinko
Rytmika 2–
Rytmika 2
prowadzi Monika Mirecka
- II Śniadanie
Cały dzień
II Śniadanie
Zupa :krem z kukurydzy na kurczaku z grzankami z własnego wypieku, owoc sezonowy
ObiadCały dzień
Obiad
Ryż z białym serem, musem jabłkowym i polewą śmietanowo – owocową, pieczywo ciemne z masłem i miodem, mięta
ŚniadanieCały dzień
Śniadanie
Makaron na mleku, pieczywo mieszane, szynka wieprzowa, ogórek kiszony, papryka
Język angielski 2–
Język angielski 2
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- II Śniadanie
Cały dzień
II Śniadanie
Zupa: krupnik, jogurt naturalny, owoc sezonow
ObiadCały dzień
Obiad
Polędwica wieprzowa z cebulką, kluski śląskie, surówka z pomidora, ogórka kiszonego ze śmietaną, bułka paryska z masłem i dżemem, herbata z cytryną
ŚniadanieCały dzień
Śniadanie
Kakao na mleku, bułka z ziarnem słonecznika, twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką, ogórek świeży, sałata
Rytmika 3–
Rytmika 3
prowadzi Monika Mirecka
Zajęcia z piłki nożnej w ogrodzie "Polonia dla przedszkoli" dla grup III, IV i V–
Zajęcia z piłki nożnej w ogrodzie "Polonia dla przedszkoli" dla grup III, IV i V
- II Śniadanie
Cały dzień
II Śniadanie
Zupa: Z soczewicy czerwonej na kurczaku, sałatka owocowa
ObiadCały dzień
Obiad
Makaron z serem białym i polewą śmietanowo - owocową
Pieczywo ciemne z masłem, miód, napój cytrynowyŚniadanieCały dzień
Śniadanie
Płatki ryżowe na mleku, pieczywo mieszane, masło, polędwica drobiowa, papryka, sałata
Gimnastyka ogólnorozowjowa–
Gimnastyka ogólnorozowjowa
prowadzi Mikołaj Borkowski
Rytmika 1–
Rytmika 1
prowadzi Monika Mirecka Chorąży
- II Śniadanie
Cały dzień
II Śniadanie
Zupa : pieczarkowa z makaronem , owoc sezonowy
ObiadCały dzień
Obiad
Gołąbki z mięsa wieprzowego w sosie pomidorowym, ziemniaki, wafle ryżowe z masłem i miodem, sok owocowy, marchewka
ŚniadanieCały dzień
Śniadanie
Kasza manna na mleku, pieczywo mieszane, twarożek ze szczypiorkiem, sałata, ogórek świeży
Język angielski–
Język angielski
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- II Śniadanie
Cały dzień
II Śniadanie
Zupa: grochowa na kurczaku,chleb, owoc sezonowy
ObiadCały dzień
Obiad
Ryba w cieście naleśnikowym, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, drożdżówka, kompot owocowy
ŚniadanieCały dzień
Śniadanie
Kawa na mleku, kajzerka, parówki z szynki, ketchup, sałata, papryka
Rytmika 2–
Rytmika 2
prowadzi Monika Mirecka
- II Śniadania
Cały dzień
II Śniadania
Zupa :barszcz czerwony, jogurt naturalny, owoc sezonowy
ObiadCały dzień
Obiad
Zapiekanka makaronowa z mięsem drobiowym, pieczarkami, cebulką i żółtym serem, bułka z masłem i dżemem, herbata owocowa
ŚniadanieCały dzień
Śniadanie
Płatki jęczmienne na mleku, pieczywo mieszane z masłem, pasztet drobiowy, sałata, pomidor
Język angielski 2–
Język angielski 2
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- II Śniadanie
Cały dzień
II Śniadanie
Zupa: krem z dyni z groszkiem ptysiowym, owoc sezonowy
ObiadCały dzień
Obiad
Pulpety drobiowe w sosie pomidorowym, kasza pęczak, kalafior z masłem, pieczywo ciemne z masłem i dżemem, herbata z cytryną
ŚniadanieCały dzień
Śniadanie
Kakao na mleku, bułka kukurydziana, szynka, ser żółty, sałata, papryka, ogórek świeży
Rytmika 3–
Rytmika 3
prowadzi Monika Mirecka
- Gimnastyka ogólnorozowjowa
–
Gimnastyka ogólnorozowjowa
prowadzi Mikołaj Borkowski
Rytmika 1–
Rytmika 1
prowadzi Monika Mirecka Chorąży
- Język angielski
–
Język angielski
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- Rytmika 2
–
Rytmika 2
prowadzi Monika Mirecka
- Język angielski 2
–
Język angielski 2
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- Rytmika 3
–
Rytmika 3
prowadzi Monika Mirecka
- Gimnastyka ogólnorozowjowa
–
Gimnastyka ogólnorozowjowa
prowadzi Mikołaj Borkowski
Rytmika 1–
Rytmika 1
prowadzi Monika Mirecka Chorąży
- Język angielski
–
Język angielski
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- Rytmika 2
–
Rytmika 2
prowadzi Monika Mirecka
- Język angielski 2
–
Język angielski 2
prowadzi Katarzyna Skarżyńska
- Rytmika 3
–
Rytmika 3
prowadzi Monika Mirecka
- Gimnastyka ogólnorozowjowa
–
Gimnastyka ogólnorozowjowa
prowadzi Mikołaj Borkowski
Rytmika 1–
Rytmika 1
prowadzi Monika Mirecka Chorąży
- Język angielski
–
Język angielski
prowadzi Katarzyna Skarżyńska