–
Cały dzień
Czwartek 02/05//2024
Kawa zbożowa na mleku , pieczywo mieszane, masło , jajecznica, wędlina papryka, ogórek kiszony.
Zupa: krem wielowarzywny z groszkiem ptysiowym; jabłko, maca. Racuchy jogurtowe , marchewka ; chleb z masłem wędlina, ogórek,herbata.
Alergeny 1,3, 7, 11 1,3,7,9 1,3,7
–
–
Cały dzień
Poniedziałek 06/05/2024
Kakao na mleku, pieczywo mieszane , masło, ser żółty , wędlina , ogórek , papryka.
Zupa: z młodej kapusty z ziemniaki; kisiel z owocami, wafle naturalne.
Spaghetti z indyka , ogórek kiszony : pieczywo chrupkie, dżem, rzodkiew do chrupania, herbata
Alergeny 1,7,11 1,3,6,7, 9 1,3,7
Cały dzień
Wtorek 07/05/2024
Mleko, kajzerka, pieczywo razowe, masło, pasta rybna z jajkiem, wędlina, pomidor, papryka, sałata.
Zupa: krem z zielonych warzyw z groszkiem ptysiowym; budyń śmietankowy, gruszka.
Placki ziemniaczane śmietaną , marchewka; chleb razowy z masłem, wędlina, ogórek, kalarepa do chrupania ,herbata zielona
Alergeny 1,4,7,11 1,3,7,9,11 1,3,7
–
Zajęcia dla wszystkich grup
–
–
Cały dzień
Środa 08/05/2024
Kawa zbożowa na mleku, pieczywo mieszane, masło, parówki, ketchup, miód, sałata , rzodkiewka, pomidor.
Zupa: pieczarkowa z makaronem, chrupki kukurydziane , ananas.
Kotlety mielone z mięsa wieprzowego, ziemniaki , buraki; chleb razowy z masłem ,ser żółty ,papryka, herbata owocowa.
Alergeny 1,7,11 1,7,9 1, 3,7
–
Cały dzień
Czwartek 09/05/2024
Mleko z granolą , pieczywo mieszane , masło , jajko na twardo, pasta z szynki z serem białym pomidorami suszonymi, ogórek kiszony, pomidorki, sałata.
Zupa: ogórkowa z ziemniakami na indyku , sałatką owocowa z bitą śmietaną .
Ryż z jabłkiem duszonym ;bulka gryczana z masłem , wędlina, marchewka do chrupania, lemoniada.
Alergeny 1, 3,7, 11 1,3,7,9 1, 3,7,11
–
–
Cały dzień
Piątek 10/05/2024
Płatki owsiane , pieczywo mieszane , masło, ser żółty , wędlina , ogórek, papryka, sałata.
0Zupa: koperkowa z kaszą jaglana , galaretka z owocami, wafle ryżowe.
Pulpety rybne pieczone, ziemniaki ,surówka z kiszonej kapusty; chleb razowy z masłem ,wędlina , papryka, kalarepa do chrupania, mięta
Alergeny 1,7,11 1,7,9 1,3,4,7
–
Cały dzień
Poniedziałek 13/05/2024
Płatki jaglane na mleku, pieczywo mieszane, masło, wędlina, serek biały kanapkowy, rzodkiewka, ogórek, sałata.
Zupa: z fasolki szparagowej z ziemniaczany ; jogurt naturalny, wafle naturalne, melon.
Bitka schabowa , kasza bulgur, fasola szparagowa ;chleb ciemny z masłem, miód, marchewka do chrupania, mięta.
Alergeny 1,7,11 1,7,9,11 1,3,7
–
–
Cały dzień
Wtorek 14/05/2024
Mleko, pieczywo mieszane, masło, wędlina ,pasta z serem białym suszonymi pomidorami i słonecznikiem, papryka, pomidor, sałata.
Zupa: meksykańska a z mięsa z indyka z ziemniakami , kefir ,chrupki kukurydziane, gruszka.
Placki jogurtowe z jabłkiem , surówka z marchewki; chleb razowy z masłem , wędlina , ogórek, kompot.
Alergeny 1,3,7,11 1,3,7,9 1,3,7
–
–
Cały dzień
Środa 15/05/2024
Kasza manna na mleku , pieczywo mieszane, masło, jajecznica, wędlina, pomidor, ogórek, sałata.
Zupa: krem z białych warzyw z groszkiem ptysiowym , mus owocowy, wafle kukurydziane.
Kotlet pożarski z indyka, ziemniaki, mizeria; bułka z ziarnem i masłem , ser żółty, papryka, herbata zielona.
Alergeny 1,3,4,7,11 1,3,6,7, 9 1, 3,7
–
Cały dzień
Czwartek 16/05/2024
Kakao na mleku ,bułka jaglana, masło , wędlina, dżem, papryka, ogórek , sałata.
Zupa: z ciecierzycy z ziemniakami, jaglanka na mleku z sokiem malinowym, jabłko.
Zapiekanka makaronowa z mięsem mielonym wieprzowym z warzywami pod beszamelem, ogórek kiszony ; ciasto z rabarbarem wypiek własny, mięta.
Alergeny 1, 5,7, 11 1,3,7,9 1, 3, ,7
–
Cały dzień
Piątek 17/05/2024
Płatki owsiane na mleku ,pieczywo mieszane , masło, wędlina, ser żółty , rzodkiewka, ogórek, sałata.
Zupa: kukurydziana na indyku z pestkami słonecznika i ryżem; ,maślanka, banan.
Ryba smażona, frytki , surówka z kapusty pekińskiej ; chleb chrupki, powidła , pomidorki do chrupania, herbata.
Alergeny 1,7,11 1,7,9 1,3,4,7
–
–
–
Na piknik zapraszamy naszych przedszkolaków wraz z rodzinami.
–
–
–
• Grupa I – 14.00 – 14.30
• Grupa II – 14.30 – 15.15
• Grupa III – 15.15 – 16.00
• Grupa IV – 16.00 – 16. 45
–
–
–
• Grupy I i II jedzie na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego
„ Cztery pory roku” w Powsinie. Wyjazd o godz. 9.00, powrót godz. 15.00
• Grupy III i IV jedzie do Ośrodka Edukacji Technicznej „Pinokio”
w Słomczynie okolice Konstancina Jeziorna.
Wyjazd ok. godz. 8.00, powrót ok. godz. 14.00
–
–
–